Interiéry na mieru

Našim klientom ponúkame tri možnosti riešenia interiéru:

  1. Návrh, vizualizácia, projektová dokumentácia. - obsahuje základnú koncepciu návrhu, dispozíciu, rozmiestnenie nábytku / spotrebičov, farbu a štruktúru materiálov, 3D vizualizácie priestoru, výkresy podľa druhu miestností napr. kladačské plány pre obkladačov, výkresy pre stolárov, výkresy osvetlenia pre elektrikárov...
  2. Výber konkrétnych materiálov a produktov spolu s klientom. Zároveň aj predloženie cenových ponúk na konkrétne materiály a produkty. - Pôjdeme spolu s Vami do kuchynského/kúpeľňového/svetelného štúdia, kde spolu vyberieme konkrétne materiály napr. na  výrobu atypového nábytku, konkrétne spotrebiče, sanitu, obklady, dvere, zárubne, kovania... Po vašom schválení Vám predložíme cenové ponuky na Váš konkrétny výber materiálov a produktov.
  3. Realizácia interiérov na kľúč. - Ak sa chcete vyhnúť všetkým stresom a prípadným komplikáciám, ktoré sú spojené s dodávkami materiálu, usmerňovaním robotníkov, časovým harmonogramom realizácie... môžeme to vyriešť za Vás. Pri realizácií interiéru na kľúč sa o nič nestaráte a prídete bývať až do hotového interiéru. (Pri realizácií na kľúč je bezplatná fáza č.2.)

Už pri stavbe objektu je dôležité myslieť na jej budúce interiérové využitie.  Návrh interiéru sa začína budovaním stavebného interiéru - priestoru, ktorý bude slúžiť plánovanej funkcii. Podľa funkcie interiéru môžeme hovoriť o dvoch základných kategóriách : Bytový interiér a Verejný interiér.

Bytový interíer 

Aký má byť náš domov keď sa doň vraciame unavený z práce? Domov, to je základné slovo vystihujúce bytový design. Každý si ho predstavuje inak, každý má iné nároky a požiadavky, ale každý človek chce mať vlastný domov. Práve ten váš vám pomôžeme vytvoriť.  Dodáme vám kompletnú projektovú dokumentáciu. Máme zmysel pre vkus a jemnosť. Máme naštudované moderné trendy bývania. Pracujeme s materiálmi a osvetlením na vytvorení príjemnej atmosféry. Myslíme na vaše potreby.

Na základe skúseností a zdatností, ktoré máme, vytvárame originálne priestory na bývanie.

Kúpeľne

Pekná kúpeľňa je šperkom každého domu…

Návrh každého interiéru sa začína stretnutím s klientom - Vami. Vaše požiadavky sú pre nás pri tvorbe vašej novej kúpeľne kľúčové. Na stretnutí zistíme, aké máte predstavy a aký je váš spôsob života.

Nie sme kúpeľňové štúdio, nečkajte preto prosím od nás, že nám budete sedieť za chrbtom a budeme posúvať jednotlivé "kachličky". Našou prácou je vytvoriť priestor, ktorý by vám bol čo najbližší a potom ho spolu dotvárať. Nepokúšame sa, na rozdiel od kúpeľňových štúdií, navrhnúť čo najväčšie množstvo drahých doplnkov, len preto aby sme na vás viac zarobili. Nám ide o celkový vzhľad a návrh a ten je pre nás najdôležitejší.

Návrh kúpeľne dokážeme na kľúč zrealizovať. Spolu s našimi partnermi ponúkame full-servis, od zamerania, cez návrh, realizačné výkresy, výpočet materiálu, objednanie tovaru až po realizáciu. Je len na Vás, ktoré služby si vyberiete pri vytvorení vašej kúpeľne.

Kuchyne

Podobne ako pri kúpeľni, aj pri kuchyni je pre nás dôležitá vaša predstava. Trávite čas radšej v kuchyni, alebo v obývačke? Ste vášnivý kuchár, alebo potrebujete kuchyňu len ako nevyhnutnosť? Navrhneme Vám len to, čo naozaj potrebujete a využijete. Ďalším kľúčovým faktorom je, aký priestor máte na kuchyňu vymedzený. Podľa toho budeme vedieť navrhnúť tvar kuchyne a usporiadanie spotrebičov. Tie musia byť usporiadané tak, aby život v kuchyni mohol prebiehať čo najefektívnejšie. Následne prichádza na rad výber materiálov, kovaní a osvetlenie. Nepoužívame žiaden štandardizovaný modul a každá nami navrhovaná kuchyňa je unikát.

V spolupráci s naším partnerom ponúkame pri kuchyniach taktiež full-servis - zameranie, návrh, technické výkresy a realizáciu.

Bývanie ako celok

Ponúkame interiérový design obytných priestorov ako spálni, detských izieb a obývačiek.  Pomocou dobrého interiérového návrhu vieme zlepšiť kvalitu vášho spánku a optimalizovať priestory. Taktiež navrhujeme efektívne úložné priestory a vhodné zariadenie detských izieb podľa veku dieťaťa... Ako sme písali už v úvode, spolu s Vami vytvoríme z vášho bytu či domu váš domov....

Verejný interiér

Náš tím sa venuje aj návrhu verejného interiéru, ako interiéru obchodných a pracovných priestorov, alebo kaviarní a reštaurácií.

Pri návrhoch verejného interiéru zatiaľ neponúkame možnosť predaja zariadenia ani realizáciu. Tým pádom však nie sme obmedzený pri návrhu použitím žiadnej konkrétnej značky zariadení.